Roma i Milan chcą Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak bez wątpienia przeżywa jeden z trudniejszych okresów w karierze. 27-latek nie może nawet przebić się do meczowej kadry Paris Saint-Germain i coraz pewniejszy jest jego transfer w letnim okienku transferowym. Nie musi się jednak obawiać o propozycje – jak donosi włoska prasa, Polakiem mocno interesują się AS Roma i AC Milan.

Obie drużyny są solidnymi markami we Włoszech. Roma to obecny wicelider tabeli, broni tam Wojciech Szczęsny. Milan zajmuje siódmą pozycję, ale lada moment klub ma przejąć chińska grupa Sino-Europe Sports, która zamierza przywrócić Rossonerich do czasów świetności.

Agent Krychowiaka przyznaje, że piłkarz nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w klubie. Wychowanek Orła Mrzeżyno wystąpił w tym sezonie w zaledwie szesnastu spotkaniach, od początku roku w pierwszym zespole nie zagrał jeszcze ani razu. W sumie spędził na murawie tylko 900 minut.

Francuskie media również nie wróżą dalszej współpracy pomiędzy PSG a Krychowiakiem i uważają, że klub z Parc des Princes będzie szukał latem kupca na polskiego pomocnika. Paryżanie mają rzekomo przystać na ofertę 20 milionów euro – to by oznaczało, że są gotowi ponieść na kadrowiczu Nawałki kilkumilionową stratę.

Dodaj komentarz